Tag: zadanie

Jak budować relacje z dzieckiem i być dobrym ojcem?

Jednak nie każdemu mężczyźnie się to udaje, czasem im się po prostu nie chce, uznając, że opieka i pielęgnacja dziecka to zadanie żony, a to błąd. Budowanie więzi z maluchem powinno się zacząć już od pierwszych dni jego życia i to na równi z matką….Miej czas dla dziecka W dobie dzisiejszego pędzącego wciąż świata, znalezienie odrobiny czasu dla dziecka nie jest wcale łatwym zadaniem i nie tylko ojcowie mają z tym problem, ale ogólnie rola rodziców często jest spychana na rzecz wychowania w placówkach oświatowych.

Zobacz więcej

Pokój młodzieżowy, na co zwracać uwagę urządzając pokój dla nastolatka?

Urządzenie pokoju młodzieżowego nie jest prostym zadaniem. Z jednej strony należy pamiętać o szybko zmieniających się potrzebach nastolatków, z drugiej natomiast uwzględnić ich gusta, które często tak różnią się od wizji aranżacyjnej rodziców.

Zobacz więcej

Podwyższenie alimentów na dzieci – w jakich sytuacjach można się ubiegać? Kiedy zwrócić się o pomoc do adwokata?

Ustalenie wysokości alimentów na dzieci nie jest prostym zadaniem, sąd musi wziąć pod uwagę wiele różnych czynników. Czasami okazuje się też, że ilość przyznanych środków finansowych okazuje się być niewystarczająca. Czy wtedy można wnioskować o ich podwyższenie?

Zobacz więcej