rodzice i noworodek

Sukienki dla karmiącej mamy — 5 propozycji

Bardzo istotną kwestię dla kobiety po porodzie stanowi to, by ubranie do karmienia było jak najbardziej komfortowe i zapewniało dyskrecję, gdy maluszek znajduje się przy piersi. Chcesz wyglądać modnie jako świeżo upieczona mama? Oto 5 propozycji sukienek dla mamy karmiącej.

  1. Sukienka z kopertowym dekoltem dla karmiącej
  2. Sukienka koszulowa dla mamy karmiącej piersią
  3. Kreacja z guzikami dla kobiety karmiącej
  4. Sukienka z ukrytym zamkiem dla mamy karmiącej
  5. Kreacja z dyskretną zakładką dla karmiącej mamy

1. Sukienka z kopertowym dekoltem dla karmiącej

Jedną z najczęściej wybieranych sukienek dla mamy do karmienia jest ta z kopertowym dekoltem. Umożliwia ona swobodne odsłonięcie piersi, gdy zachodzi potrzeba nakarmienia maluszka. Możesz zdecydować się na sukienkę kopertową wiązaną w pasie lub wybrać taką z zakładkowym dekoltem. Szeroką ofertą kreacji do karmienia dysponują takie sklepy internetowe jak Pieknybrzuszek.com i Misimi.pl.

2. Sukienka koszulowa dla mamy karmiącej piersią

Dobrym rozwiązaniem jest również kreacja koszulowa zapinana na guziki. Taka sukienka dla mamy karmiącej jest niezwykle wygodna, ponieważ pozwala szybko dostać się do piersi i dyskretnie nakarmić dziecko. Możesz nosić ją na co dzień podczas spacerów lub zakładać, gdy wybierasz się z wizytą do dziadków lub znajomych. Taka sukienka do karmienia w ogóle nie wygląda jak odzież dla świeżo upieczonych mam.

3. Kreacja z guzikami dla kobiety karmiącej

Alternatywą dla sukienki koszulowej jest ta z rozpinanym dekoltem. To propozycja kreacji, którą także warto wziąć pod uwagę, jeśli zależy Ci na tym, aby umożliwić dziecku swobodny dostęp do piersi, gdy zgłodnieje. Jeśli już wróciłaś do formy po ciąży, możesz postawić na dopasowaną do sylwetki kreację dla mamy karmiącej. Innym rozwiązaniem jest rozkloszowana kreacja z guzikami. Tego rodzaju sukienki dla mamy karmiącej znajdziesz w sklepach internetowych takich jak Tulka czy też Pieknybrzuszek.com.

4. Sukienka z ukrytym zamkiem dla mamy karmiącej

Doskonale sprawdzi się także elegancka sukienka do karmienia z urytymi zamkami przy piersiach. Obecnie na rynku dostępne są bardzo kobiece kreacje, które w żaden sposób nie kojarzą się z linią odzieży dla kobiet karmiących piersią. Jedną z szykownych sukienek do karmienia jest ta z falbankami zakrywającymi miejsca, gdzie umieszczone są zamki. Możesz także wybrać gładką kreację dla mamy z ukrytymi zamkami. Ofertą takich stylizacji dysponują sklepy Milkandlove.pl, Mamando.pl i Tulka.

5. Kreacja z dyskretną zakładką dla karmiącej mamy

Warto także sięgnąć po jedną z eleganckich sukienek do karmienia z zakładką. By nakarmić dziecko, wystarczy podnieść materiał znajdujący się na wierzchu. Taka kreacja jest niezwykle wygodna i zapewnia odpowiednią dyskrecję mamie, gdy dziecko znajduje się przy piersi. Już nie musisz się obawiać, że karmiąc maluszka w miejscu publicznym, odsłonisz zbyt wiele. Kreacja z zakładką to świetna propozycja sukienki na chrzest dla karmiącej mamy. Znajdziesz ją m.in. w takich sklepach online jak Milkandlove.pl oraz Mamando.pl.

Sukienka dla kobiety karmiącej powinna być przede wszystkim wygodna i zapewniać świeżo upieczonej mamie komfort. Warto postawić na kreacje wykonane z naturalnych i miękkich dla skóry tkanin.